Hakkımızda

img-about

Hakkımızda

2008 yılında faaliyete başlayan şirketimiz, kaliteyi “müşteri memnuniyeti” olarak benimsemiştir. Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana modern, estetik ve ergonomik tasarımlarımız ile müşterilerimize özel çözümler üreterek, her zaman daha iyi olanı yapmayı ilke edinerek, sektörde gelip geçici değil kalıcı bir firma olmayı hedefledik.

Gelişimin büyük bir hızla ilerlediği günümüzde amacımız; her zaman yenilikleri keşfetmek, müşterilerimizin değişen zevk ve tercihlerine uygun tasarımlar ile işimize hep artı değer katmak olmuştur.

On yıllık sektörel tecrübesi ile firmamız kişiye özel tasarımların yanı sıra, konut ve iş yerleri için yaptığı projeler ile de firmaların tercihi haline gelmeyi başarmıştır.
Verdiğimiz hizmetler arasında mutfak tasarımları, banyo dolapları, iç mekan kapıları, yaşam üniteleri, yemek odası, bebek odası, genç odası, yatak odası, giyinme odaları, iş yeri ve konut mobilyaları yer almaktadır.

Yaptığımız işlerde ücretsiz keşif ve montaj yaparak, satış sonrası garanti ve servis desteği vermekteyiz.

İşimiz; mekanlarınızı yaşanılabilir alanlara dönüştürerek, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktır.